خرید شارژ و بسته اینترنت همراه اول


v

ویرایش


پیشخوان استعلام و پرداخت قبض (ایقبض)

ایقبض پیشخوان هوشمند ویکپارچه خدمات رایگان استعلام قبض،پرداخت قبض وخریدشارژ میباشد. درایقبض به راحتی قبوض خود را استعلام نمایید.پرداخت کنید ویا ذخیره کنید وبعدا پرداخت کنید.

در ایقبض هر لحظه در هر جا که باشید به راحتی به سوابق پرداخت خود دسترسی دارید. درسامانه ایقبض امکان پرداخت تمامی قبوض ممکن است.

سرویسهای پرداخت ایقبض شامل:

1-استعلام و مشاهده قبض جریمه راهنمایی و رانندگی(خلافی خودرو) 

تقریباً تمام کسانی که حداقل یک بار اقدام به خرید و فروش خودرو نموده اند با دریافت خلافی خودرو آشنایی دارند هم اکنون راهنمایی و رانندگی کشور چند روش برای استعلام خلافی خودرو در نظر گرفته است که اکثر آنها به صورت الکترونیک می باشد و نیازی به مراجعه ی حضوری چه برای دریافت برگه خلافی و چه به منظور پرداخت قبض جریمه نمی باشد.

در گذشته برای دریافت برگه خلافی خورو می بایست که به پلیس +10 و یا راهنمایی و رانندگی مراجعه می کردید ولی هم اکنون می توانید به راحتی از طریق ایقبض برگه خلافی دریافت و میزان جریمه را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. برای آشنایی با روش های استعلام خلافی با ایقبض همراه باشید.

مشاهده قبض جریمه

2-استعلام ،مشاهده وپرداخت قبض برق 

از خرداد ماه سال ۱۳۹۸ طرح ملی قبض سبز رونمایی شد و از اول مهرماه به تدریج روند حذف قبض کاغذی برق شروع شد.

این طرح به منظور ارتقاء شطح خدمات و رفاه مشترکین، ارائه خدمات غیرحضوری، صرفه جویی اقتصادی و حفظ محیط زیست آغاز شد.

برای اطلاع از صدور قبض برق، دیدن قبض برق، پرداخت و پیگیری قبض برق با جزئیات کامل می‌توانید از سامانه ایقبض استفاده کنید.

برای مشاهده قبض برق و پرداخت قبض برق  داشتن شناسه قبض کافی است و نیازی به شناسه پرداخت ندارید.

شناسه قبض در پیامک‌های مربوط به قبض برق نوشته شده است.

اگر شناسه قبض خود را نمی‌دانید، پس از یادداشت شماره کنتور برق به اداره برق منطقه مراجعه کنید یا با این اداره تماس بگیرید.

پرداخت قبض برق

3-استعلام ،مشاهده وپرداخت قبض آب

امروزه چندین روش مختلف برای پرداخت قبض آب وجود دارد و دیگر کسی برای پرداخت قبوض خود به بانک مراجعه نمی‌کند.

با توجه به اقدامات زیست محیطی در جهت حذف قبض‌های کاغذی، پرداخت اینترنتی قبض و پرداخت قبض با موبایل به طور جدی در حال گسترش است.  ساده‌ترین روش‌ پرداخت قبض آب استفاده از سامانه ایقبض است.

پرداخت قبض آب

4-استعلام ،مشاهده وپرداخت قبض گاز

دیگر نیازی نیست منتظر دریافت قبض گاز کاغذی و تلاش برای پرداخت آن باشید.

ایقبض اینجاست تا شما به سادگی و در چند ثانیه قبض گاز خود را استعلام کنید و آن را پرداخت کنید.

برای استعلام و پرداخت قبض گاز از طریق ایقبض نیازی به شناسه قبض ندارید.

کافیست شناسه اشتراک خود را وارد کنید تا قبض گاز خود را مشاهده کنید. با وارد کردن شماره اشتراک تمامی اطلاعات مربوط به قبض گاز شما نمایش داده می‌شود.

پرداخت قبض گاز

5-استعلام ،مشاهده وپرداخت قبض تلفن ثابت 

با توجه به حذف قبوض تلفن ثابت از مهرماه، لازم است مشترکان به دریافت اطلاعات قبض از روش‌های جایگزین اقدام کنند که بتوانند در زمان مناسب قبوض خود را پرداخت کنند.

بر همین اساس مشترکین تلفن ثابت از این پس برای اطلاع از مبلغ صورتحساب قبض تلفن و همچنین پرداخت قبض می‌توانند ازسامانه ایقبض استفاده کنند.

شماره تلفن مورد نظر را وارد کنید تا مبلغ قبض نمایش داده شود.

سپس روی گزینه دلخواه پایان دوره و یا میان دوره کلیک کنید. اطلاعات کارت بانکی خود را در درگاه های مجاز وارد کنید. قبض خود را به آسانی پرداخت کنید.

پرداخت قبض تلفن ثابت

6-استعلام ،مشاهده وپرداخت قبض موبایل همراه اول

در سیم‌کارت های دائمی همراه اول مشترکین می‌توانند تا سقف ودیعه پرداختی از خط تلفن همراه خود استفاده و در پایان هر ماه هزینه‌های کارکرد خط را به صورت قبض پرداخت نمایند..

در گذشته هزینه کارکرد خطوط همراه اول با استفاده از قبض‌های کاغذی در اختیار مشترکین قرار می‌گرفت و می‌توانستند با مراجعه به بانک یا استفاده از دستگاه‌های خودپرداز آن را پرداخت کنند.

اما اکنون با گسترش خدمات آنلاین شما به راحتی می‌توانید هزینه کارکرد خط (صورتحساب) خود را استعلام و آن را به صورت غیرحضوری پرداخت کنید.

کافیست به صفحه پرداخت قبض موبایل بروید.

سپس شماره تلفن همراه خود را وارد کنید.

نوع پایان دوره و میان دوره را انتخاب  را وارد کنید.

سپس گزینه مشاهده صورتحساب را انتخاب کنید.

پس از چند لحظه مبلغ و شناسه قبض و شناسه پرداخت برای شما نمایش داده می‌شود. همچنین شما می‌توانید از همین صفحه پرداخت آنلاین انجام دهید.

پرداخت قبض همراه اول