استعلام و پرداخت قبض برق

جزئیات قبض
ویرایش
قبض برق

استعلام،مشاهده و پرداخت اینترنتی قبض برق

اگر می خواهید به صورت لحظه ای و آخرین صورت حساب برق خود را دریافت کنید، کافی است شناسه قبض خود را داشته باشید.

باتوجه به حذف قبض کاغذی برق، شما میتوانید با ثبت شناسه قبوض برق خود ضمن مطلع شدن از صدور قبض برق به همراه استعلام مبلغ، بدهی قبض برق به اطلاعات کامل سوابق پرداخت های قبلی و سوابق مصرف برق خود به همراه جزییات مشخصات مربوط به انشعاب کنتور برق خود دسترسی سریع و آسان داشته باشید.

جهت دریافت اطلاعات مربوط به صورتحساب مشترکین برق و پرداخت بدهی قبض برق ازطریق کارت بانکی (بااستفاده ازکارت عضوشتاب )از همین صفحه اقدام کنید.

سرویس پرداخت قبوض ایقبض این امکان را برای شما فراهم ساخته است که بدون رجوع به بانک یا دستگاه خودپرداز، تمامی قبوض خود را با موبایل استعلام و پرداخت کنید.

بیشتر بخوانید

 قبوض برق، اشتباه پرداخت شده قابل اصلاح است

برق مجانی در انتظار چه کسانی است؟

چطور از مزایای برق رایگان بهره‌مند شویم؟

مشترکان برق مجانی چگونه شناسایی می شوند؟

مشترکانی که هنوز پیامک قبض برق دریافت نکرده اند بخوانند

قبض برق خود را رایگان کنید

مشترکانی که هنوز پیامک قبض برق دریافت نکرده اند بخوانند

قبض برق تهران

ثبت شماره تلفن برای قبض برق

پرداخت قبض برق% استعلام اینترنتی قبض برق% مشاهده بدهی برق% استعلام بدهی برق% پرداخت انلاین برق% قبض برق% پرداخت قبض برق% پرداخت قبض برق تهران % استعلام قبض برق % مشاهده قبض برق % پرداخت اینترنتی قبض برق% استعلام قبض برق % استعلام پرداخت قبض برق % سامانه پرداخت قبض برق % پرداخت قبض برق بدون شناسه % رمز رایانه قبض برق چیست%پرداخت قبض%  قبض برق %  مشاهده قبض برق % صدور قبض برق% سرویس پرداخت قبوض%

پرداخت قبض برق بدون شناسه

شناسه قبض برق ندارم

شناسه پرداخت و شناسه قبض برق را از کجا پیدا کنیم؟

تمامی قبض های شهری ( قبض آب، قبض برق، قبض تلفن، قبض گاز، قبض عوارض شهری، قبض جریمه راهنمایی رانندگی و مالیات) دارای شناسه قبض و شناسه پرداخت هستند؛ “شناسه قبض” و “شناسه پرداخت” در پرداخت های اینترنتی و غیرحضوری استفاده می‌شوند.

شناسه پرداخت قبض برق چیست؟

شناسه پرداخت اطلاعات سال، دوره و مبلغ قبض برق را مشخص می‌کند.

شناسه قبض چیست و چه کاربردی دارد؟

شناسه قبض کد یکتایی است که نشان دهنده اطلاعاتی مانند نوع قبض (برق، آب و ...)، کد شرکت مربوطه مانند برق شیراز و شماره اشتراک مشتری است.

این شناسه برای یک قبض خاص همیشه یکسان است و جهت پرداخت اینترنتی و غیرحضوری قبوض مورد استفاده قرار می‌گیرد.

توصیه می‌شود در هنگام پرداخت قبض برق، در وارد کردن شناسه قبض دقت نمایید تا قبض را اشتباهی پرداخت نکرده و از مشکلات و پیگیری های بعد از آن جلوگیری نمایید.

اگر شناسه برق خود را نمیدانید مطالب زیر را مطالعه کنید

مشترکانی که پیامک قبض برق دریافت نکرده‌اند بخوانند

چگونه قبض برق را پرداخت کنیم؟

در سامانه ایقبض تنها با وارد کردن شناسه قبض می‌توانید اقدام به استعلام و پرداخت قبض برق برای تمامی شهرهای ایران کنید.

بعد از انجام عملیات پرداخت، قبض برق شما به صورت آنی پرداخت می‌شود که برای اطمینان از آن، می‌توانید از بخش استعلام ایقبض یا وبسایت سازمان توزیع نیروی برق استعلام بگیرید.

در صورت پرداخت اشتباهی قبض برق چه باید کرد؟

اگر قبض برق خود را اشتباهی پرداخت کرده باشید می‌تواند 2 دلیل داشته باشد: 1- شناسه قبض را نادرست وارد کرده اید 2- یک قبض را دوبار به صورت تکراری پرداخت کرده اید.

در صورتی که به هر دلیلی قبض برق خود را اشتباهی پرداخت کرده باشید، باید به اداره برق منطقه مربوطه مراجعه کرده و پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

لازم به ذکر است که ایقبض از پرداخت تکراری قبض برق جلوگیری می‌کند؛ مگر اینکه قبض از درگاه دیگری و به فاصله کمی پرداخت شده باشد که در این صورت با پرداخت مجدد آن در ایقبض بستانکار خواهید شد و این مبلغ از قبض برق شما در دوره بعد کسر خواهد شد.

نحوه پرداخت قبض مشاع در ساختمان ها چگونه است؟

در این روش نیز مانند پرداخت قبض واحد شخصی مدیر ساختمان یا فردی که بناست قبض برق مشاع را پرداخت کند  پس از آن علاوه بر قبض برق واحد مسکونی خود قبض برق ساختمان نیز   امکان پرداخت آن را خواهد داشت.

آیا یک فرد می تواند قبض چند ساختمان را همزمان پرداخت کند؟

به گفته سخنگوی شرکت برق محدودیتی برای پرداخت قبوض وجود ندارد و یک فرد می تواند برای چندین واحد مسکونیقبوض برق آنها را مشاهده و پرداخت نماید.

همان طور که در بالا گفتیم، با  ایقبض می‌توانید مشاهده قبض برق و پرداخت بدهی قبض برای تمامی شهرهای ایران از جمله استعلام و پرداخت بدهی قبض برق تهران، قبض برق اصفهان، قبض برق مشهد، قبض برق تبریز، کرمان، کرج، شیراز ، گیلان ،مازندران ، قم ، اهواز ،ابادان و سایر شهرها به سادگی انجام دهید. پرداخت قبض برق با شناسه قبض در ایقبض امکان پذیر است.

برای این منظور، کافیست وارد قسمت استعلام قبض برق شده و سپس شناسه قبض را وارد نمایید.

همچنین در ایقبض می‌توان شناسه قبض را از لیست شناسه‌های ذخیره شده انتخاب کرد. در این حالت دیگر نیازی نیست که شناسه قبض برق را در جایی ذخیره کرده و هر بار وارد کنید.

دریافت پیامک چند قبض برق با یک شماره تلفن همراه

انواع روشهای استعلام قبض برق تهران

استعلام قبض برق بدون شناسه % مشاهده بدهی برق% پرداخت قبض برق بدون شناسه% اگر شناسه قبض برق نداشته باشیم % دریافت شناسه قبض برق % استعلام پرداخت قبض برق % رمز رایانه قبض برق چیست % ثبت شماره تلفن برای قبض برق %پرداخت قبض برق بدون شناسه% شناسه قبض برق ندارم % شناسه پرداخت و شناسه قبض برق را از کجا پیدا کنیم % شناسه پرداخت قبض برق چیست % شناسه قبض چیست و چه کاربردی دارد % چگونه قبض برق را پرداخت کنیم % در صورت پرداخت اشتباهی قبض برق چه باید کرد % نحوه پرداخت قبض مشاع در ساختمان ها چگونه است %  آیا یک فرد می تواند قبض چند ساختمان را همزمان پرداخت کند % 

 

 استعلام و پرداخت قبض برق

مشترکان برق چگونه می‌توانند قبض الکترونیکی دریافت کنند؟

تمامی مشترکان در سراسر کشور می‌توانند از طریق ارسال *۱* شناسه قبض# به شماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ شماره خود را در سامانه مربوطه ثبت و پس از این قبوض خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

راه های ثبت شماره همراه اول

مشترکان برق می توانند شناسه قبض خود را با ۱* به شماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ ارسال کنند. همچنین با مراجعه به سایت TBTB.IR اطلاعات خود را ثبت کنند و یا زمانی که مامورین اداره برق به منازل آن‌ها برای قرائت کنتور مراجعه می‌کنند، شماره همراه خود را در اختیار ماموران قرار دهند.

شرکت توانیر این امکان را هم فراهم کرده است که بعد از جمع‌آوری قبوض کاغذی مشترکینی که نیاز به قبوض فعلی دارند، می‌توانند به سایت شرکت توزیع برق تهران مراجعه کنند

و با وارد کردن شناسه قبض اطلاعات خود را کاملا دریافت کنند. چراکه در پیامکی که به مشترکین ارسال می‌شود، فقط میزان ریال و تاریخ پرداخت اعلام می شود.

شایان ذکر است مشترکان تهرانی قادر هستند در صورت نیاز، با ورود به تارنمای شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ به نشانی www.tbtb.ir ضمن مشاهده سوابق مصرف برق اشتراک خود، قبض صادره را نیز همراه با جزئیات مورد نیاز، مشاهده و چاپ کنند.
تمامی کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز در مناطق ۲۲ گانه برق، آماده پاسخگویی حضوری به مراجعان بوده و مشترکان می‌توانند با برقراری تماس تلفنی با شماره‌های ۱۵۲۱ و ۱۲۱ ضمن دریافت راهنمایی‌های مورد نیاز، اقدام به ثبت یا اصلاح اطلاعات اشتراک خود کنند.

دریافت قبض برق از طریق پیامک

معاون شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: مشترکان تهرانی در صورت ارسال عدد صفر یا علامت سوال به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ از شناسه قبض یا شناسه قبض های متصل به تلفن همراه خود مطلع خواهند شد.

در ادامه راه‌های استعلام و پرداخت قبض برق پس از حذف قبوض کاغذی را مشاهده کنید.

در روش نخست، ماموران قرائت کنتور پس از مراجعه به منازل شماره تلفن همراه مشترک را دریافت و در سامانه ثبت می‌کنند. در صورتی که ماموران به خانه شما مراجعه کردند شماره تلفنی را در اختیار آنها قرار دهید که بتوانید هر دوره از میزان و نحوه پرداخت هزینه برق مطلع شوید. 

در روش دوم نیز سرشماره‌ای اعلام شده است که مشترکان با ارسال شماره شناسه اشتراک خود، اطلاعاتشان در سامانه ثبت خواهد شد و پس از این قبوض خود را به شکل پیامک دریافت خواهند کرد.

دریافت قبض برق از طریق کد ussd

در واقع همه مشترکان در سطح کشور می‌توانند با ارسال *۱* شناسه قبض # به سرشماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ نسبت به ثبت شماره همراه خود در سامانه صدور قبض کشور اقدام کنند.

این اقدام باید با شماره همراهی انجام شود که مسئولیت پرداخت صورت‌حساب برق را برعهده دارد، یعنی مالک، مستأجر و یا هر فرد دیگری که مسئولیت صورت حساب برق از سوی مالک به وی واگذار شده است. پس از آن راهنمایی لازم در قالب پیامک در اختیار مشترک قرار خواهد گرفت. 

در روش سوم نیز مشترکان می‌توانند با مراجعه به سایت ۳۹ شرکت توزیع در سراسر کشور نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

پرداخت قبض برق% پرداخت قبض برق بدون شناسه % استعلام قبض برق % پرداخت قبض برق% شناسه قبض برق% قبض برق  % پیگیری پرداخت قبض برق% ثبت شماره برای قبض برق% پرداخت الکترونیکی قبض برق تهران% استعلام و پرداخت قبض برق% مشترکان برق چگونه می‌توانند قبض الکترونیکی دریافت کنند % راه های ثبت شماره همراه اول % دریافت قبض برق از طریق پیامک % دریافت قبض برق از طریق کد ussd %

پرداخت قبض برق تهران

استعلام وپرداخت قبض برق تهران

پرداخت قبض برق تهران از طریق کد ussd

مشترکین برق تهران بزرگ میتوانند با شماره‌گیری یکی از کدهای دستوری #۱۵۲۱*۷۳۳* و #۱۵۲۱*۷۴۱* و واردکردن «شناسه قبض برق» خود،ازمیزان بدهی خود مطلع و قبض برق خود را پرداخت نمایند

صورت حساب قبض برق تهران از طریق سامانه پیامکی

با ارسال شناسه قبض سیزده رقمی به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱  آخرین وضعیت صورتحساب برق مصرفی به مشترک پیامک خواهد شد و مشترکان از این طریق بدون مراجعه حضوری می‌توانند از وضعیت قبوض خود مطلع شوند.

مشترکان تهرانی در صورت ارسال عدد صفر یا علامت سوال به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ از شناسه قبض یا شناسه قبض‌های متصل به تلفن همراه خود مطلع خواهند شد.

همچنین افرادی که منازل خود را عوض کرده‌اند لازم است شناسه قبض را به همراه *۲ به شماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ پیامک کنند که با انجام این کار شماره قبلی پاک و اطلاعات جدید جایگزین می‌شود.

سامانه پرداخت تلفنی قبوض برق مشترکان ۱۵۲۱

سامانه پرداخت تلفنی ۱۵۲۱ یکی از درگاه‌هایی است که مشترکین برق تهران بزرگ می‌توانند با شماره‌گیری آن از طریق تلفن ثابت، از مبلغ بدهی بهای برق خود مطلع شوند

و نسبت به پرداخت آن از طریق کارت‌های بانکی عضو شتاب اقدام کنند.

تنها کافی است با ثبت «شناسه قبض» که روی قبوض برق مصرفی درج شده، ضمن شنیدن مبلغ بدهی با واردکردن شماره کارت و رمز دوم، بدهی خود را پرداخت کنید.

پرداخت قبض برق تهران ازطریق سایت اداره برق تهران بزرگ

مشترکان برق تهران بزرگ می‌توانند بدون مراجعه به مناطق برق، قبض برق خود را در تارنمای این شرکت مشاهده و چاپ کنند.


سایت شرکت توزیع برق تهران

روش اعتراض تهرانیها به قبوض برق%  پرداخت قبض برق بدون شناسه % قبض برق تهران% بدهی برق تهران % پرداخت بدهی قبض % اطلاع از قبض برق تهران % راهنمای پرداخت قبض برق تهران% استعلام قبض برق تهران% پرداخت قبض برق اسلام شهر% پرداخت قبض برق پیشوا% پرداخت قبض برق چهاردانگه % پرداخت قبض برق دماوند% سایت شرکت توزیع برق تهران% استعلام وپرداخت قبض برق تهران% پرداخت قبض برق تهران از طریق کد ussd % صورت حساب قبض برق تهران از طریق سامانه پیامکی % سامانه پرداخت تلفنی قبوض برق مشترکان ۱۵۲۱ % پرداخت قبض برق تهران ازطریق سایت اداره برق تهران بزرگ % 
پرداخت قبض برق
پرداخت قبض برق % پرداخت قبض برق بدون شناسه % پرداخت قبض برق اصفهان % پرداخت قبض برق گیلان %  پرداخت قبض برق با شماره اشتراک % مشاهده قبض برق مشهد % دریافت قبض برق از طریق پیامک % پرداخت قبض برق تاریخ گذشته % استعلام پرداخت قبض برق % سامانه پرداخت قبض برق % پرداخت قبض برق تهران % شناسه قبض برق ندارم %دریافت قبض برق از طریق پیامک%  

قبض برق البرز

 

 مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز  (کرج) اعلام کرد که ۹۷ درصد مشترکان این استان قبوض برق خود را به صورت الکترونیکی دریافت می‌کنند.

بیات خاطرنشان کرد:همچنین۱۲ عدد پی.اس. پی وجود دارد که از طریق این درگاه‌های اینترنتی مشترکان می توانند نسبت به پرداخت قبوض الکترونیکی خود اقدام نمایند و مشترکانی که گوشی هوشمند ندارند می‌بایست کد  #۷۳۳* را وارد کنند تا شناسه قبض برای آنان ارسال شودو پرداخت قبوض صورت بگیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز پرداخت قبوض برف از طریق تلفن ثابت با شماره ۱۵۲۱ نیز اعلام کرد و اظهارداشت:با این روش شناسه قبض ۱۳ رقمی را وارد می کنند و از این پس نیزبا همان شماره شناسه نسبت به  پرداخت قبوض اقدام نمایند.

سایت شرکت توزیع برق البرز

پرداخت قبض برق استان البرز (کرج)% قبض برق شهرستان البرز , دریافت شناسه قبض برق البرز , قبض برق مصرفی استان البرز , اپلیکیشن همراه برق البرز , تغییر نام قبض برق استان البرز , حذف قبض برق استان البرز , چطوری قبض برق بگیرم , دریافت قبض برق از طریق شماره کنتور , استعلام پرداخت قبض برق , دریافت قبض برق از طریق پیامک استان البرز

پرداخت قبض برق تبریز

استعلام و پرداخت قبض برق تبریز

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با بیان اینکه قبض کاغذی برق از مهر ماه امسال صادر نخواهد شد گفت:

ضروری است مشترکان شماره تلفن خود را در سیستم قبوض الکترونیکی ثبت کنند تا در دریافت قبوض دچار مشکل نشوند.

 مراجعه مشترکان به سایت شرکت توزیع نیروی برق تبریز به آدرس www.toztab.ir و وارد نمودن شماره اشتراک یکی از روش های اعلام شماره تلفن همراه برای دریافت قبوض الکترونیک است.

سلمانه پیامکی دریافت قبض برق تبریز

ارسال شماره اشتراک به سر شماره ۱۰۰۰۰۴۱۱۱۲۱ به صورت پیامک روش دوم برای انجام این کار است و تماس با تلفن گویا به شماره ۳۳۳۳۶۶۹۹ روش سوم برای اعلام شماره تلفن همراه است.

سایت شرکت توزیع برق تبریز

 قبض برق تبریز , پرداخت قبض برق تبریز , استعلام بدهی قبض برق تبریز , پرداخت بدون شناسه ,قبض المثنی برق تبریز , خدمات غیر حضوری اداره برق تبریز , دریافت آخرین دوره قبض برق , قبض برق  , برق تهران , پرداخت بدهی برق ,حذف قبض برق تبریز , شماره تلفن پرداخت قبض برق تبریز , قبض برق تبریز مانیر , ثبت شماره تلفن برای قبض برق تبریز , دریافت قبض برق از طریق پیامک تبریز , خدمات غیر حضوری اداره برق تبریز , شماره تلفن اداره برق تبریز , قبض المثنی برق تبریز

قبض برق اصفهان

استعلام و پرداخت قبض برق اصفهان

پرداخت قبض برق اصفهان

اگر مشترکی به فیزیک قبض نیاز داشته باشد می‌تواند به وب‌سایت شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان به آدرس www.eepdc.ir مراجعه و قبض را دریافت کند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان گفت: 

شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان دو دسته مشترک دارد، در سال‌های گذشته توانسته‌ایم شماره تلفن ۱۲هزار مشترک "دی‌ماندی" (کارخانه جات و مشترکان سنگین) را جمع آوری و با نصب کنتور‌های فهام، قرائت عملکرد از راه دور انجام می‌گیرد.
مشترکان خانگی نیز از ابتدای مهرماه قبض دریافت نمی‌کنند،برای جمع‌آوری تلفن مشترکان خانگی روش‌های مختلفی وجود دارد،

در روش اول همراه با قبض برق بروشوری برای مشترکان ارسال می‌شود که باید رمز رایانه هشت رقمی برق که در قبض آن‌ها موجود است، را به همراه شماره تلفن خود در این بروشور بنویسند و مامور برق این بروشور‌ها را جمع آوری می‌کند.

سامانه ثبت شماره تلفن جهت قبض برق استان اصفهان

مسترکین برق استان اصفهان میتوانند  " ستاره، رمز رایانه قبض برق" را به سرشماره "۲۰۰۰۱۲۱" پیامک کنند که از این طریق نیز شماره تلفن آنها ثبت خواهد شد،


سامانه تلفنی پرداخت قبض برق استان اصفهان


در روش دوم مردم می‌توانند با برقراری تماس تلفنی با سامانه سمیع به شماره "۳۰۸۲۱" از ساعت ۷ صبح تا ۹ شب تماس گرفته و شماره تلفن همراه خود را در این سامانه ثبت کنند به دنبال آن هستیم که این سامانه بدون حضور اپراتور بتوانند به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی تماس مشترکان باشد.

سایت شرکت توزیع برق شهر اصفهان

استعلام پرداخت قبض برق اصفهان, شناسه قبض برق ندارم ,  تغییر نام قبض برق اصفهان ,  پیامک قبض برق اصفهان , تغییر شماره تلفن قبض برق اصفهان , همراه برق اصفهان , شرکت برق منطقه ای اصفهان , مشاهده وچاپ قبض برق شهر اصفهان , دریافت قبض برق از طریق اینترنت , پیگیری درخواست انشعاب برق اصفهان , تغییر نام قبض برق اصفهان , پیامک قبض برق اصفهان , تغییر شماره تلفن قبض برق اصفهان , همراه برق اصفهان , شرکت برق منطقه ای اصفهان , مشاهده وچاپ قبض برق شهر اصفهان , دریافت قبض برق از طریق اینترنت ,

مشاهده قبض برق مشهد

پرداخت قبض برق مشهد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت:

به منظور حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همه خدمات این شرکت به صورت غیرحضوری قابل انجام است و از مردم تقاضا می‌شود برای حفظ ایمنی و سلامتی خود از مراجعه حضوری به ادارات برق خودداری کنند.
مشترکین می‌توانند خدمات مورد نیاز خود را از قبیل دریافت اطلاعات قبض برق مصرفی، تغییر نام اشتراک، جابه‌جایی یا اصلاح لوازم اندازه گیری (کنتور برق)، تغییر قدرت انشعاب، خریداری انشعاب جدید و آزمایش کنتور به شکل غیرحضوری دریافت کنند.

سامانه تلفنی دریافت قبض برق مشهد

خدمات مورد نیاز مشترکان از طریق سامانه‌های تلفنی ۳۶۱۰۴ و ۱۲۱ به صورت شبانه روزی و همچنین سایت اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی به آدرس www.kedc.ir  ارائه می‌شود.

سامانه پیامکی دریافت قبض برق مشهد

مشترک گرامی؛ جهت استفاده از تمام خدمات قبض (چاپ قبض به روز و مشاهده پرداخت های مالی و...) و پس از فروش (تغییر نام و ...) می بایست شناسه قبض و شماره تلفن همراهی که قبلا از طریق سامانه پیامکی 2000513121 به شناسه قبض خود متصل کرده اید، از طریق این فرم اقدام نمایید. چنانچه قبلا شناسه قبض خود را به شماره همراه خود متصل ننموده اید می توانید از خدمات محدود بدون احراز هویت استفاده نمایید.
راهنمای اتصال شناسه قبض به شماره همراه خود: ارسال پیامک به سامانه 2000513121 با فرمت *P*شناسه قبض#

سایت شرکت توزیع برق مشهد جهت دریافت قبض برق 

سایت شرکت توزیع برق خراسان شمالی

سایت شرکت توزیع برق خراسان جنوبی

سایت شرکت توزیع برق خراسان رضوی 

مشاهده قبض برق مشهد , مشاهده قبض برق مشهد , ثبت شماره تلفن برای قبض برق , مشاهده قبض گاز مشهد , نحوه پرداخت قبض برق مشهد , چگونه قبض برق بگیریم , مشاهده قبض برق خراسان جنوبی , اعتراض به قبض برق مشهد , تغییر شماره تلفن قبض برق مشهد , پرداخت قبض برق بدون شناسه , سامانه پرداخت قبض برق , استعلام قبض برق , پرداخت قبض برق بدون شناسه , سامانه پرداخت قبض برق , دریافت قبض برق از طریق پیامک ,

قبض برق اهواز

دریافت قبض برق اهواز از طریق پیامک

پرداخت قبض برق اهواز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز  با بیان اینکه اجرای این طرح در راستای تحقق دولت الکترونیک اجرا می شود گفت :

در این زمینه مشترکین برق شرکت توزیع نیروی برق اهواز به منظور جلوگیری از بروز وقفه در خدمات رسانی، شماره تلفن همراه خود را در سامانه الکترونیکی مشترکین ثبت کنند.

 مشترکان برق می‌توانند علاوه بر مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت  ، به  امور مشترکین برق منطقه‌ای که اشتراک در آن محل قرار دارد نیز مراجعه و  نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود در سامانه الکترونیکی مشترکین اقدام کنند. 

مشترکین برق علاوه بر دو روش عنوان شده می‌توانند، با ارسال رمز رایانه صورت حساب برق محل زندگی خود به شماره 10008121 نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود در سامانه الکترونیکی مشترکین اقدام کنند 

سایت شرکت توزیع برق خوزستان

https://www.kepdc.co.ir/

سایت شرکت توزیع برق اهواز

https://www.aepdco.ir/

دریافت قبض برق از طریق پیامک اهواز, پرداخت قبض برق اهواز بدون شناسه ,  پرداخت قبض برق اهواز , قبض برق اهواز , استعلام بدهی برق ابادان , پرداخت قبض برق خرمشهر, استعلام قبض برق ماهشهر,

دریافت قبض برق از طریق پیامک هرمزگان 

پرداخت قبض برق هرمزگان 

سامانه پیامکی دریافت قبض برق هرمزگان

مشترکان برای نام نویسی پیامکی می‌توانند شماره ۸ رقمی اشتراک خود را به ۱۰۰۰۰۷۶۱۱۲۱ پیامک کنند.

مشترکان همچنین می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت توزیع برق هرمزگان به نشانی www.hedc.co.ir و ثبت شماره تلفن همراه خود و یا با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت در طرح قبض پیامکی ثبت نام کنند.

سایت شرکت توزیع برق هرمزگان

http://www.hedc.co.ir/

قبض برق هرمزگان ,استعلام  قبض برق هرمزگان , دریافت قبض برق هرمزگان , دریافت  قبض برق از طریق پیامک هرمزگان , پرداخت قبض برق هرمزگان ,  استعلام قبض برق هرمزگان ,  پرداخت بدهی قبض برق هرمزگان, دریافت پیامک قبض برق هرمزگان , قبض برق هرمزگان ,شماره سامانه دریافت قبض برق هرمزگان ,

مشاهده قبض برق مازندران

پرداخت قبض برق مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت که تا کنون ۸۳ درصد از مشترکین برق استان با اعلام شماره تلفن همراه، از حذف قبض کاغذی و دریافت صورتحساب‌های پیامکی استقبال کردند.

 یکی از روش های دیگر برای حذف قبض کاغذی مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق مازندران به نشانی www.maztozi.ir است که در این فضا مشترکان باید به قسمت میز الکترونیکی بروند و با انتخاب گزینه دریافت با پیامک، شماره تلفن همراه خود را ثبت کنند.

سایت شرکت توزیع برق مازندران

مشاهده قبض برق مازندران, استعلام پرداخت قبض برق مازندران ,  قبض برق مازندران ,  پرداخت بدهی برق مازندران,  دریافت قبض برق مازندران , مشاهده  قبض برق مازندران ,سامانه ارسال پیامک   قبض برق مازندران , قبض برق پیامکی  مازندران , شرکت توزیع نیروی برق مازندران , 

قبض برق قم

پرداخت قبض برق قم

گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان قم در اين زمينه حاكي است:

از اين پس مردم استان قم با مراجعه به پايگاه اينترنتي اين شركت به نشاني www.qepd.co.ir ميتوانند قبض مصرفي برق خود را مشاهده كنند و در همان سايت نسبت به پرداخت الكترونيكي آن اقدام كنند.
به گفته مدير روابط عمومي توزيع برق استان قم، براي مشاهده قبض مصرفي برق، دانستن شماره رمز رايانه كه بر روي قبض برق درج شده، الزامي است.
صادقيان با اشاره به جذب بيش از 17 هزار مشترك جديد تاپايان دي ماه در قم، از امكان خريد اينترنتي انشعاب برق خبر داد وافزود: متقاضيان برق مي توانند از طريق سايت اينترنتي اين شركت نسبت به خريد انشعاب اقدام كنند.

سامانه پیامکی دریافت قبض برق استان قم

در این باره و برای ثبت اطلاعات به صورت پیامکی لازم است تا به ترتیب شماره تلفن همراه به همراه صفر ابتدای آن، شماره تلفن ثابت به همراه کد 025، کدپستی ده رقمی و همچنین شناسه قبض 13 رقمی برق – که به صورت ثابت در همه قبوض هر مشترک تکرار می شود - به گونه ای به سرشماره 1000100121 ارسال شود که بین هر یک از این چهار مورد، علامت ستاره قرار گیرد.

سایت شرکت توزیع برق قم

پرداخت قبض برق قم , دریافت شناسه قبض برق قم ,  سامانه پرداخت قبض برق قم , شناسه قبض برق ندارم , دریافت قبض برق از طریق پیامک قم , دریافت     قبض برق, مشاهده  قبض برق قم , استعلام  قبض برق قم , پرداخت پیامکی قبض برق قم , سامانه پیامکی قبض برق قم ,ارسال  قبض برق قم ,پرداخت اینترنتی قبض برق قم , دریافت پیامک قبض برق قم ,
استعلام قبض برق

استعلام و پرداخت قبض برق گیلان

شرکت توزیع نیروی برق گیلان با صدور اطلاعیه ای از حذف قبض کاغذی مشترکان استان خبر داد.

به گزارش ایرنا، در این اطلاعیه که روز دوشنبه نسخه ای از آن برای ایرنا نمابر شده آمده است:

با توجه به اجرای پروژه حذف تدریجی قبوض برق کاغذی، لطفاً با ارسال شماره اشتراک هشت رقمی به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۳۱۱۲۱، شناسه قبض و پرداخت خود را دریافت و نسبت به پرداخت بدهی برق مصرفی از طریق عابر بانک( ATM ) و سایر درگاههای الکترونیکی اقدام نمایید.

در ادامه این اطلاعیه آورده شده است: در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به دفاتر پیشخوان ، ادارات خدمات مشترکان، امور توزیع برق مناطق خود و یا به آدرس اینترنتی شرکت WWW.GILANPDC.IR مراجعه نمایید.

شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در حال حاضر بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار مشترک دارد که از این مقدار حدود ۷۸ درصد را مشترکین خانگی تشکیل می دهند.

سایت شرکت توزیع برق گیلان

دریافت قبض برق گیلان از طریق پیامک, تغییر نام قبض برق گیلان, پرداخت تلفنی قبض برق رشت, رویت صورتحساب برق, قطعی برق گیلان, خوداظهاری برق گیلان, پرداخت قبض برق رشت, سامانه پیامکی پرداخت قبض برق

پرداخت قبض برق کرمان شمال

قبض برق کرمان

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان گفت:

خدمات فروش، پس از فروش و انشعاب انرژی برق شامل خدمات ۲۴ گانه مشترکین از طریق میز خدمت الکترونیک پایگاه اینترنتی به نشانی www.nked.co.ir و مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت طرف قرارداد به شهروندان انجام می شود.

وی بیان کرد: مشترکین میتوانند نسبت به مشاهده و پرداخت قبض برق خود اقدام کنند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان تصریح کرد:

ثبت درخواست رفع معایب شبکه برق، افت ولتاژ ونوسان برق، رفع خرابی تجهیزات برق، ثبت شکایات، پیشنهادات وانتقادات و درخواست ملاقات عمومی با مدیرعامل از طریق منوی درخواست های مردمی پایگاه اینترنتی شرکت به آدرس www.nked.co.ir انجام می شود.

وی اظهار داشت:  تلفن گویا ۵۹۲۲۹ و سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۰۰۰۱۲۱ جهت اعلام شکایات، انتقادات، پیشنهادات، مشکلات شبکه برق، روشنایی معابر و غیره برای رفاه حال شهروندان در نظر گرفته شده است.

جهانشاهی تاکید کرد: ضمنا هم استانی های عزیز ساکن شهرهای شمالی کرمان می توانند مشکلات خود را از طریق تماس با تلفن روابط عمومی این شرکت به شماره ۳۲۵۲۰۳۳۳ مطرح کنند.

 بیش از ۶۳۰ هزار نفر در شمال استان از خدمات شرکت توزیع برق شمال استان کرمان شهرستان های کرمان، رفسنجان، زرند، شهربابک، انار، نوق، کشکوئیه، کوهبنان، راور، گلباف، چترود، باغین، شهداد، ماهان، راین بهره می برند.

دانلود اپلیکیشن برق شمال کرمان , دریافت قبض برق جنوب کرمان , قبض گاز کرمان , مشاهده و دریافت قبض برق شمال استان کرمان , نرم افزار قبض برق کرمان, دریافت قبض برق از طریق پیامک کرمان, شماره اداره برق کرمان, سایت صدور قبض برق جنوب استان کرمان

پرداخت قبض برق کرمان جنوب

آموزش پرداخت قبوض برق جنوب استان کرمان 

در برنامه جدید دولت در جهت حفظ محیط زیست و کاهش استفاده از واردات کاغذ قرار بر این شد که قبوض کاغذی حذف شود که کار بسیار پسندیده ای است اما این روش در ابتدای کار باعث سردرگمی افراد در نحوه پرداخت قبض ها شده است. در این پست ما به ساده ترین روش به شما آموزش نحوه دریافت شماره قبض و شماره پرداخت را آموزش خواهیم داد تا به راحتی قبوض خود را پرداخت کنید.

دریافت قبوض برق جنوب استان کرمان با پیامک 

با ارسال پیامکی حاوی کدهای ذیل به شماره ۲۰۰۰۰۸۰۰۰ می توانید از خدمات زیر بهرمند شوید:

 
  • دریافت صورتحساب برق *b*شناسه قبض #
  • ثبت یا ویرایش شماره تلفن همراه *m* شناسه قبض #
  • دریافت لینک دانلود اپلیکیشن خدمات مشترکین : app

 

سایت شرکت توزیع برق کرمان جنوب

https://www.sked.co.ir/

استعلام و پرداخت قبض برق کرمان جنوب ,دریافت صورتحساب قبض برق کرمان. سایت صدور قبض برق جنوب استان کرمان, اپلیکیشن برق جنوب کرمان, دریافت قبض برق از طریق پیامک کرمان, نرم افزار صدور قبض برق, قبض گاز کرمان, اپلیکیشن برق کرمان, اتفاقات برق جیرفت

پرداخت قبض برق کردستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، بیان کرد:

صورتحساب قبض برق مشترکین، علل حساب در نظر گرفته می‌شود و طی چند ماه آینده کنتور خوان‌ها طبق شماره کنتور تطبیق می‌دهند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان، عنوان کرد:

متقاضیان خدمت با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق کردستان به آدرس www.kurdelectric.ir می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه حضوری به مدیریت‌های برق شهرستان‌های تابعه و یا حتی دفاتر پیشخوان دولت، خدمات دریافت کنند.

سایت شرکت توزیع برق کردستان

استعلام و پرداخت قبض برق کردستان, دریافت قبض برق از طریق پیامک کردستان, مناقصه شرکت توزیع برق استان کردستان, استعلام شرکت توزیع برق کردستان, لیست پیمانکاران برق کردستان, قبض گاز کردستان, نرم افزار بژوین برق کردستان, شماره اداره برق کردستان ,شماره اتفاقات اداره برق سنندج

پرداخت قبض برق گلستان

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق گلستان گفت:

سامانه 1521 در راستاي پرداخت قبوض مشتركان و با هدف ايجادتسهيلات بيشتر راه اندازي شده است.
وي بابيان اينكه سامانه 1521 هم اكنون در سراسر استان برقرار است، افزود:

دراين خصوص مشترك با اولين تماس ازطريق تلفن و وارد نمودن شناسه قبض و شماره كارت اعتباري و اجازه نگهداري شماره هاي مذكور به سامانه، امكان پرداخت تلفني را امكانپذير كرده و در تماس هاي بعدي از همان شماره تلفن نيازي به وارد كردن شماره مذكور نخواهد بود.

مديرعامل شركت برق گلستان، عدم نياز مراجعه به شركت هاي برق و سيستم بانكي اعم از شعب و يا تجهيزات خودپرداز، امكان دريافت آخرين بدهي مشترك تا آخرين صورتحساب صادره و عدم نياز به وارد كردن ارقام فراوان جهت اعلام بدهي مشترك و پرداخت و كاهش آن تا حداقل ممكن را به عنوان مزاياي سيستم مذكور اعلام كرد.

وي افزود: عدم نياز به ترددهاي شهري و صرفه جويي در سوخت و كاهش آلودگي محيط، آماده بودن سيستم به صورت شبانه روزي در همه روزهاي هفته، اعلام دريافت شماره پيگيري پرداخت و اطمينان از پرداخت وصرفه جويي در وقت مشتركين از ديگر مزاياي بهره گيري از اين سيستم به شمار مي رود.

سایت شرکت توزیع برق گلستان

https://www.ped-golestan.ir/

استعلام و پرداخت قبض برق گلستان, ثبت شماره تلفن قبض برق گلستان, رویت قبض برق استان گلستان , استخدامی اداره برق گلستان , مشاهده صورتحساب قبض برق , قبض گاز گلستان , سامانه پیامکی اداره برق گلستان , درخواست انشعاب برق گلستان , اداره برق گنبد

پرداخت قبض برق آذربایجان غربی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت:

مشترکان برق استان می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت توزیع برق آذربایجان غربی به آدرس /www.waepd.ir/ نسبت به ثبت شماره تلفن خود اقدام کنند.

وی اعلام کرد:

ارسال شماره اشتراک به سامانه پیامکی /۱۰۰۰۰۴۴۱۱۲۱ / یا مراجعه به دفاتر پیشخوان یا ICT های روستایی برای اعلام شماره همراه و شماره اشتراک از دیگر روش‌های ثبت شماره در سامانه شرکت برق است.

وی بیان کرد:

با حذف قبوض کاغذی صورت حساب برقی مصرفی هر مشترک از طریق پیامک برای مشترکان ارسال می‌شود و مشترکان باید در اسرع وقت نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود در سامانه شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اقدام کنند.

مشاهده صورتحساب اب اذربایجان غربی, خدمات غیر حضوری برق آذربایجان غربی , مناقصه شرکت توزیع برق آذربایجان غربی, اعلام کارکرد کنتور برق ارومیه , ثبت شماره تلفن برای قبض برق ارومیه , دریافت آخرین دوره قبض برق , ساعات قطعی برق ارومیه , استخراج قبض برق

پرداخت قبض برق آذربایجان شرقی

راحت‌ترین روش پرداخت قبوض، استفاده  خدمات غیرحضوری برق است

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز تاکید کرد:

راحت‌ترین و قابل دسترس‌ترین روش جهت مشاهده و پرداخت قبوض برای مشترکین، استفاده از  خدمات غیر حضوری برق ایران است.

وی تصریح کرد:

نظر به تاکید ریاست محترم جمهوری و وزیر محترم نیرو مبنی بر لزوم ارائه‌ی قبوض الکترونیکی به مشترکین صنعت برق، امکان ارائه‌ی صورتحساب برق مصرفی به کلیه‌ی مشترکین به‌صورت الکترونیکی، از طریق  خدمات غیر حضوری برق ایران توسط کلیه‌ی شرکت‌های توزیع از جمله شرکت توزیع نیروی برق تبریز فراهم شده است.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز،مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان اظهار کرد:

مشترکین عزیز می‌توانند برای بهره‌مندی از خدمات غیرحضوری برق ایران به سایت این شرکت به آدرس www.toztab.ir یا به سایت توانیر مراجعه کنند.

شماره تلفن پرداخت قبض برق تبریز , لیست پیمانکاران برق آذربایجان شرقی , دریافت آخرین دوره قبض برق, دریافت قبض برق از طریق پیامک تبریز ,حذف قبض برق تبریز ,اختلاس در شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی ,برق منطقه ای آذربایجان شرقی ,قبض آب آذربایجان شرقی

پرداخت قبض برق قزوین

پرداخت قبض برق توسط ارسال پیامک در قزوین ممکن شد

معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت:

میزان بدهی برق مصرفی از طریق پیامک قابل دریافت است.

به منظور جلب رضایتمندی بیشتر مشترکین و تسهیل در ارائه خدمات به آنان مشترکین برق استان قزوین می توانند با ارسال پیامک از میزان بدهی برق مصرفی خود آگاه شوند و به موقع آن را پرداخت کنند.

وی افزود: برای آگاهی از میزان بدهی برق مصرفی، مشترکین لازم است شماره اشتراک خود را با مشخصه شماره اشتراک b به شماره 10001121، ارسال و بلافاصله میزان بدهی، شناسه قبض و شناسه پرداخت خود را دریافت کنند.

سایت شرکت توزیع برق قزوین

https://qazvin-ed.co.ir/

استعلام و پرداخت قبض برق قزوین ,دریافت آخرین قبض برق قزوین, صورتحساب برق مشترکین, شماره پیامک قبض برق قزوین ,قبض گاز قزوین ,همراه برق قزوین ,جدول قطعی برق قزوین ,اتوماسیون اداره برق قزوین ,مناقصه شرکت توزیع برق قزوین

پرداخت قبض برق چهارمحال بختیاری

مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری گفت:

برای سهولت در پرداخت قبوض برق مشتركان و در راستای توسعه دولت الكترونیك و طرح تكریم ارباب رجوع سامانه پرداخت الكترونیكی 1521 در این شركت راه اندازی شد.

سامانه پرداخت الکترونیک قبوض برق در چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد.

مشترکینی که تا کنون موفق به ثبت اطلاعات خود در سیستم پیامکی این شرکت نشده اند می‌توانند شماره اشتراک برق خود را به سامانه ۱۰۰۰۳۸۱۱۲۱ ارسال کنند

سایت شرکت توزیع برق چهار محال بختیاری

https://www.chb-edc.ir/

 استعلام و پرداخت قبض برق چهارمحال بختیاری, استخدامی اداره برق چهارمحال و بختیاری , خدمات الکترونیک شرکت برق , سامانه توزیع برق استان چهارمحال و بختیاری , اداره برق بروجن , پرداخت قبض برق

استعلام و پرداخت قبض برق شیراز

پرداخت قبض برق شیراز

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق فارس از راه اندازي سامانه پرداخت الكترونيكي 1521 براي پرداخت الكترونيك قبوض برق در اين استان خبر داد.

 در راستاي دولت الكترونيك و همچنين به منظور رضايت مندي مشتركين ،شركت توزيع نيروي برق استان فارس بعنوان يكي از اولين شركت هاي توزيع استاني اقدام به راه‌اندازي سامانه 1521 كرده است.

با راه اندازي اين سامانه ازاين پس شهروندان مي‌توانند بدون مراجعه به بانك و يا پايانه‌هاي الكترونيك به صورت رايگان قبض برق خود را از طريق تلفن ثابت و يا تلفن همراه با شماره‌گيري 1521 واريز نمايند.

مشترکان در صورتی که تلفن همراه آن‌ها امکان نصب و استفاده از اپلیکیشن‌ها را نداشته باشد می‌توانند از طریق کد‌های USSD نظیر #۱۵۲۱*۷۳۳* و با درج شناسه قبض ۱۳ رقمی، نسبت به اخذ استعلام مانده بدهی اشتراک برق و پرداخت آن اقدام کنند.

سایت شرکت توزیع برق شیراز

https://www.shirazedc.co.ir/

اپلیکیشن قبض برق شیراز , پرداخت قبض برق شیراز با شماره اشتراک , پرداخت قبض و سایر خدمات غیر حضوری شرکت توزیع برق شیراز , رویت صورتحساب برق مصرفی , رویت صورتحساب برق مصرفی شیراز , حذف قبض برق شیراز , مدیرعامل شرکت توزیع برق استان فارس , سهامی برق شیراز

استعلام و پرداخت قبض برق سمنان

پرداخت قبض برق سمنان

مشترکانی که موفق نشدند اطلاعات تلفن همراه خود را ارائه کنند می توانند کد دستوری# شناسه قبض *P* را به سرشماره 2000121121 پیامک کرده و یا با تلفن خدمات مشترکین شهرستان مربوطه تماس بگیرند.

تمام مشترکان شهرها و روستاهای استان سمنان در شبانه روز قادر به پرداخت قبوض برق از طریق سامانه تلفنی 1521 هستند، افزود: پرداخت همزمان صورت حساب، ذخیره سازی شناسه قبض و شماره 16 رقمی کارت عابر بانک مشترکین، از قابلیت های این سامانه است.

سایت شرکت توزیع برق سمنان

https://www.semepd.ir/

 استعلام و پرداخت قبض برق سمنان , حذف قبض برق سمنان , همراه برق سمنان , میز خدمت شرکت برق سمنان , اتفاقات برق سمنان , پرداخت قبض برق , میز خدمت برق سمنان

پرداخت قبض برق زنجان

مشترکان برق زنجان برای دریافت قبض برق الکترونیکی نیاز به اینترنت ندارد و مشترکانی که تاکنون اشتراک برق خود را در سامانه ثبت نکرده‌اند، می‌توانند با ارسال شماره شناسه قبض بر روی فیش‌های کاغذی پیشین که در اختیار دارند به شماره ۵۰۰۰۴۹۲۷ از این پس مبلغ کارکرد خود را به صورت پیامکی دریافت و اقدام به پرداخت کنند.

چگونه قبض برق را در صورت تغییر آدرس دریافت کنیم؟

مشترکانی که محل زندگی یا محل کار خود را تغییر داده‌اند نیز، با ارسال شناسه قبض اشتراک جدید خود می‌توانند به راحتی قبض برق خود را با پیامک دریافت کنند و این سامانه به‌گونه‌ای طراحی شده است که به صورت هوشمند شماره موبایل ارسال شده را جایگزین شماره پیشین خواهد کرد. مشترکان برق برای دریافت اطلاعات کامل کارکرد اشتراک برق می‌توانند شناسه قبص، ستاره (*) ۱ را به سامانه ۵۰۰۰۴۹۲۷ ارسال و صورت‌حساب کامل کارکرد برق خود را دریافت کنند.

سایت شرکت توزیع برق زنجان

https://www.zedc.ir/

پرداخت قبض برق زنجان ,قبض برق زنجان , استعلام قبض برق زنجان ,  پرداخت قبض برق زنجان,  مشاهده قبض برق زنجان 

پرداخت قبض برق یزد

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق یزد گفت:

قبوض کاغذی چهار شهرستان ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در دوره سوم توزیع و مابقی در دوره چهارم به صورت کامل حذف می‌شود.

مشترکین یزدی با اعلام شماره همراه خود به مامورین برق در هنگام مراجعه و یا ارسال پیامک شماره پرونده برق به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۱۲۱ می توانند توزیع برق را در اجرای این طرح کمک کنند.

در حال حاضر شیوه‌های دیگری به غیر از سامانه 1521 برای پرداخت غیرحضوری نظیر پرداخت از طریق وب سایت شرکت، دستگاه‌های خودپرداز، پایانه های فروشگاهی، تلفن‌بانک و همراه بانک موبایل‌های هوشمند وجود دارد.

سایت شرکت توزیع برق یزد

مشاهده قبض برق یزد , دریافت قبض برق از طریق پیامک یزد , یزد صورتحساب قبض برق , شماره تلفن پرداخت قبض برق یزد , درخواست انشعاب برق یزد , اتفاقات برق یزد , اپلیکیشن همراه برق یزد

پرداخت قبض برق همدان

راه‌اندازي سيستم پرداخت تلفني قبوض برق در استان همدان

سيستم پرداخت قبوض برق مصرفي از طريق تلفن در شركت توزيع نيروي برق استان همدان راه‌اندازي شد.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان همدان، اين طرح در جهت سرعت بخشيدن به انجام امور مشتركان و جلوگيري از تلاف وقت آنها انجام شده كه طي آن مشتركان برق در اين استان كه داراي حساب سپهري و سپهر كارت بانك صادرات استان همدان هستند مي‌توانند در تمام مدت شبانه‌روز با گرفتن شماره 8249000 با تلفنهاي ثابت و سيار و بدون مراجعه به شبكه قبضهاي برق مصرفي خود را پرداخت كنند.

صورت حساب قبض برق استان همدان, لیست پیمانکاران شرکت توزیع برق همدان , مشاهده قبض برق تویسرکان, مشاهده قبض برق ملایر, پرداخت قبض برق همدان با رمز رایانه ,tbtb.ir پرداخت قبض همدان, سایت شرکت توزیع برق همدان

پرداخت قبض برق بوشهر

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت:

قبض های کاغذی مشرکان برق در این استان حذف و  به صورت الکترونیکی ارسال می‌شود.

مشترکان در روش نخست برای اقدام در زمینه دریافت قبض به صورت پیامکی می‌توانند با گرفتن کد دستوری ۱ شناسه قبض# و ارسال آن به سر شماره‌های ۵۰۰۰۱۷۷۱۱۲۱ و یا ۲۰۰۰۱۵۲۱ اقدام کنند.

مشترکان می‌توانند در پرتال شرکت توزیع نیروی برق به نشانی http://www.bedc.ir قبض را ببینند و صورتحساب خود را پرداخت کنند.

سایت شرکت توزیع برق بوشهر

حذف قبض برق بوشهر , سامانه پیامکی اداره برق بوشهر , شماره اداره برق بوشهر , تحقیق در مورد قبض برق , پرداخت قبض برق% مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت %شرکت توزیع نیروی برق بوشهر % دریافت قبض برق بوشهر , پرداخت  قبض برق بوشهر , استعلام  قبض برق بوشهر ,سامانه دریافت  قبض برق بوشهر ,

پرداخت قبض برق تاریخ گذشته

 مشترکانی که قبض برقشان را پرداخت نکنند، در قبض‌هایی که از سوی اداره برق دریافت می‌کنند، علاوه بر مشاهده مهر ویژه "اخطار" با پیامی مواجه می‌شوند که پس از پرداخت بدهی خود باید به اداره برق مراجعه کنند. در قبوض ویژه‌ای که برای مشترکان بدهکار برق صادر می‌شود، تاکید شده است آن‌ها باید پس از پرداخت بدهی خود به اداره برق مربوطه مراجعه کنند.

سامانه پرداخت تلفنی قبوض برق مشترکان

سامانه پرداخت تلفنی "۱۵۲۱" یکی از درگاه‌های مربوط به این موضوع است که مشترکین می‌توانند با شماره‌گیری عدد ۱۵۲۱ از طریق تلفن ثابت از مبلغ بدهی بهای برق خود آگاه شده و نسبت به پرداخت آن از طریق کارت‌های بانکی عضو شتاب اقدام کنند.

مشترکان کافی است با ثبت شناسه قبض که بر روی قبوض بهای برق مصرفی درج شده ضمن شنیدن مبلغ بدهی با وارد کردن شماره کارت و رمز دوم بدهی خود را پرداخت کنند.

هم‌چنین مشترکان پس از یک بار تماس (بدون تغییر شماره تلفن) در دفعات بعدی نیاز به وارد کردن شناسه قبض نداشته و به عنوان عضو دائم این طرح شناخته می‌شوند.

اجرای طرح اعلام بدهی از طریق پیام کوتاه به شماره "۱۰۰۰۱۵۲۱" به منظور دریافت صورت حساب و نیز ارسال پیامک پس از مهلت پرداخت و پیش از صدور اطلاعیه قطع برق به عنوان دیگر خدمات ارائه شده از سوی این شرکت در حوزه خدمات الکترونیک است.

بر اساس آئین نامه تکمیلی تعرفه‌های برق، تمامی مشترکین برق موظفند در زمان مهلت پرداخت قید شده در صورت حساب دوره‌ای، هزینه مصرفی برق خود را پرداخت کرده در غیر این صورت پس از ارسال اطلاعیه قطع برق مطابق مقررات اقدام خواهد شد.

پرداخت قبض برق تاریخ گذشته% قبض برق نپرداخته% اخطار قبض برق% اخطار قطع برق%


پرداخت قبض برق

استعلام و پرداخت قبض برق مرکزی

سامانه جدید پرداخت قبوض برق در استان مرکزی رونمایی شد

در این سامانه مشترکین طی تماس با شماره 1521 توسط تلفن ثابت شهری و یا تلفن همراه باداشتن کلیه کارت‌های  بانکی عضو شتاب با وارد کردن شناسه قبض خود می‌توانند از آخرین بدهی بهای برق خود اطلاع یابند افزود: سپس با وارد کردن شماره کارت بانکی و رمز دوم کارت خود می‌توانند نسبت به پرداخت مطمئن مبلغ قبض خود اقدام کنند.

سایت شرکت توزیع برق مرکزی

استعلام و پرداخت قبض برق مرکزی , مشاهده و پرداخت قبض برق استان مرکزی , مشاهده سوابق قبض برق استان مرکزی , شماره اداره برق اراک , مشاهده قبض به روز برق , مشاهده قبض آب استان مرکزی , سامانه 121 برق استان مرکزی , قبض گاز استان مرکزی, مشاهده صورت حساب برق

استعلام و پرداخت قبض برق سیستان و بلوچستان

خدمات توزیع برق سیستان و بلوچستان غیرحضوری ارائه می‌شود

خدمات موردنیاز مشترکان به صورت غیرحضوری و با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان به آدرس www.sbepdc.ir (میز خدمات الکترونیک)، اپلیکیشن خدمات غیرحضوری توزیع برق این استان و سامانه تلفنی امور مشترکین برق یک زاهدان به شماره ۳۳۲۵۰۱۴۳، امور مشترکین برق ۲ زاهدان به شماره ۳۳۵۱۶۶۸۱ انجام می‌شود.

سایت شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان

استعلام و پرداخت قبض برق سیستان و بلوچستان , استعلام و پرداخت قبض برق سیستان و بلوچستان , مشاهده قبض اب سیستان و بلوچستان , خدمات غیر حضوری برق سیستان و بلوچستان , دانلود قبض برق سیستان و بلوچستان , رویت قبض برق سیستان بلوچستان , سامانه پرداخت قبض تلفن سیستان و بلوچستان , سامانه مشاهده قبض برق, برق منطقه ای سیستان و بلوچستان, مدیرعامل برق سیستان و بلوچستان

استعلام و پرداخت قبض برق لرستان (خرم اباد)

سامانه پرداخت تلفنی قبوض برق (۱۵۲۱)

با شماره گیری عدد ۱۵۲۱ از طریق تلفن ثابت و یا خط موبایل همراه اول می توانید از مبلغ بدهی بهای برق خود آگاه شده و نسبت به پرداخت آن از طریق کارت های بانکی عضو شتاب اقدام نمایید.

کافیست با ثبت شناسه قبض که بر روی قبوض بهای مصرفی درج شده اول مبلغ بدهی خود را شنیده و با وارد نمودن شماره کارت بانکی و رمز دوم کارت مبلغ بدهی را پرداخت نمائید.
توجه : پس از یک بار تماس (بدون تغییر شماره تلفن) در دفعات بعدی نیاز به وارد نمودن شناسه قبض نخواهد بود و شما به عنوان عضو دائم این طرح شناخته خواهید شد. ضمناً می توانید شماره کارت خود را نیز یکبار برای همیشه ذخیره نمائید.

سایت شرکت توزیع برق لرستان

استعلام و پرداخت قبض برق لرستان , , اپلیکیشن برق لرستان, دریافت قبض برق از طریق پیامک لرستان, استخدام شرکت توزیع برق لرستان, سوابق مصرف و صورتحساب مشترک برق , لیست پیمانکاران توزیع برق لرستان , مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان, پرداخت قبض آب لرستان, tbtb.irپرداخت قبض لرستان

استعلام و پرداخت قبض برق کهگیلویه و بویراحمد

قبض های برق در کهگیلویه و بویراحمد پیامکی شد

مشترکانی که نیاز به نوشتن شماره تازه و یا تغییر شماره‌های پیشین خود دارند می‌توانند شناسه رسید خود را به شیوه پیامک به سامانه ۳۰۰۰۷۵۲۱ارسال کنند.

مشترکان همچنین می‌توانند با اعلام شماره تلفن همراه سرپرستان خانوار به مأموران قرائت در محل، مراجعه به دفترهای پیشخوان طرف قرارداد و یا نوشتن شماره خود در درگاه شرکت توزیع برق به نشانی www.kbepdco.ir  نسبت به نوشتن شماره خود اقدام کنند

سایت شرکت توزیع برق کهکیلویه و بویر احمد

استعلام و پرداخت قبض برق کهگیلویه و بویراحمد, شرکت برق استان کهگیلویه و بویراحمد, مشاهده قبض آب استان کهگیلویه و بویراحمد, صورتحساب برق یاسوج, مشاهده قبض گاز استان کهگیلویه و بویراحمد, سامانه برق استان کهگیلویه و بویراحمد, خدمات برق کهگیلویه و بویراحمداتفاقات برق کهگیلویه و بویراحمد, وزارت نیرو قبض برق

استعلام و پرداخت قبض برق کرمانشاه

شرکت توزیع برق استان کرمانشاه – خدمات غیر حضوری 

مشترکینی که تاکنون موفق به دریافت قبوض از طریق پیامک نشده می توانند شناسه ۱۳ رقمی قبوض خود را به سامانه ۳۰۰۰۸۵۱۲۱ ارسال کرده تا آن شماره موبایل برای دریافت قبض در سامانه ثبت شود.
 

سایت شرکت توزیع برق کرمانشاه

https://kpedc.ir/

استعلام و پرداخت قبض برق کرمانشاه, شماره پیامک قبض برق کرمانشاه , ثبت شماره همراه برای قبض برق, وندور لیست شرکت توزیع برق کرمانشاه, حوادث برق کرمانشاه, اداره برق کرمانشاه شماره, اسامی کارکنان اداره برق کرمانشاه

استعلام و پرداخت قبض برق ایلام

شما می توانید صورتحساب بهای برق مصرفی را با سامانه تلفنی ۱۵۲۱​ به صورت غیر حضوری پرداخت نمایید.

با شماره گیری عدد ۱۵۲۱ از طریق تلفن ثابت و یا خط موبایل همراه اول می توانید از مبلغ بدهی بهای برق خود آگاه شده و نسبت به پرداخت آن از طریق کارت های بانکی عضو شتاب اقدام نمایید.

کافیست با ثبت شناسه قبض که بر روی قبوض بهای مصرفی درج شده اول مبلغ بدهی خود را شنیده و با وارد نمودن شماره کارت بانکی و رمز دوم کارت مبلغ بدهی را پرداخت نمائید.

سایت شرکت توزیع برق ایلام

استعلام و پرداخت قبض برق ایلام , مشاهده قبض برق ایلام , شماره پیامک قبض برق ایلام , شماره اداره برق ایلام , شرکت توزیع برق ایلام , مشاهده قبض آب ایلام , قبض ایلام , سایت شرکت توزیع , سندیکا برق ایلام